Pod parou
(Raising Steam)

Terry Pratchett
Talpress   |   2015

Do Ankh-Morporku přijíždí nový vynález - obrovské kovově dunící monstrum, které ovládlo sílu všech čtyř základních živlů: země, vzduchu, ohně i vody. Nad Zeměplochu začne stoupat pára vytvořená lokomotivou pana Štědrovky, muže v čepici se štítkem, vyzbrojeného posuvným pravítkem. Pan Štědrovka má zajímavou dohodu se siny a cosiny a díky nim ovládá Železnou vrtilku - první zeměplošskou lokomotivu. Vlahoš von Rosret nepatří k lidem, kteří by milovali tvrdou práci. Ve funkcích šéfa Poštovního úřadu, Mincovny a Královské ankh-morporské banky je ovšem jeho pracovní nasazení životně důležité; spočívá však především ve slovech, která naštěstí nejsou těžká a nepotřebují každou chvíli naolejovat. Vlahoš je milovník života a proto nedokáže odmítnout novou práci, kterou mu nabídne Patricij. Vlahoš se bude muset vypořádat s celými litry kolomazi, se skřety, s tlustým podnikatelem, o němž se říká, že shazuje zaměstnance ze schodů, s řadou rozzuřených ortodoxních trpaslíků - vrtmářů a mnoha dalšími protivenstvími, pokud nechce, aby všechno vykolejilo...

  Ohodnoťte

Zaklínač I: Poslední přání

Andrzej Sapkowski
Leonardo   |   2011

Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.

  Ohodnoťte

Zmije
(Zmija)

Andrzej Sapkowski
Leonardo   |   2011

Fantasy známého autora Andrzeje Sapkowského. Fantasy známého autora Andrzeje Sapkowského. Jeho reálné historické pozadí tvoří Afghánistán v době sovětské invaze. Afghánistán - sedmý rok panování Alexandra Velikého. V bohy zapomenuté zemi umírají nejlepší synové Makedonie. Aleksandros ho Trítos ho Makedón! 27. července 1880 V průběhu druhé britsko-afghánské války ztrácí 66. pěší pluk v bitvě u Maiwandu čtyřiašedesát procent svého početního stavu. God Save the Queen! 15. února 1989 Ukončení sovětské intervence v Afghánistánu, během níž zahynulo více než třináct tisíc vojáků Rudé armády. Da zdravstvujet Sovětskij Sojuz! rok 2010 Znovu jsou tady. Ani šuraví, ani amerikáni, ale nějací další, šejtanem vyslaní nevěřící psi - aby je Alláh vyhubil. Lá iláha illá-l-láh!

  Ohodnoťte

Zaklínač - Bouřková sezóna

Andrzej Sapkowski
Leonardo   |   2014

Zaklínač Geralt. Muž, jehož posláním je chránit obyčejné lidi před magicky stvořenými nestvůrami. Mutant, který má za úkol zabíjet nepřirozené bytosti. Používá magická znamení, kouzelné lektvary a chloubu každého zaklínače – dva meče, ocelový a stříbrný. Co se však stane, když Geralt nešťastnou shodou okolností o své meče přijde? Zaklínačské zbraně mají nejen obrovskou hodnotu, ale jejich ztráta je pro majitele zároveň obrovskou potupou. Geralt je musí získat zpátky. Co nejrychleji... Andrzej Sapkowski se na stránkách samostatného románu vrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi. Zaklínač Geralt znovu bojuje, cestuje a miluje, Marigold zpívá a lítá z průšvihu do průšvihu, čarodějové intrikují… a nad celým světem se stahují mračna – přichází bouřková sezóna.

  Ohodnoťte

Zaklínač VII: Paní jezera

Andrzej Sapkowski
Leonardo   |   2012

Had Uroboros se zakousl do vlastního ocasu. Něco končí, něco začíná. Také příběh zaklínačovho hledání dospěl k závěru, Ciri, Geralt i Yennefer se na pozadí krvavého válečného konfliktu konečně setkají, avšak podobně jako v předchozích dílech ságy nelze očekávat, že věci půjdou tak jednoduše, jak byly naplánovány. Příběh Dítěte-Překvapení, zlověstné věštby, lásky, krutosti a událostí, měnících tvář světa, se uzavírá v mohutném finále, v gejzíru imaginace, aby jednou provždy změnil fantastickou literaturu. Had Uroboros drží v zubech vlastní ocas, něco skončilo a něco začíná.

  Ohodnoťte

Lux perpetua

Andrzej Sapkowski
Leonardo   |   2008

Historický román od oblíbeného polského autora je závěrečným dílem tzv. "husitské trilogie" . Hlavní hrdina, Reinmar z Bělavy, působí jako husitský špeh v rodném Slezsku, jeho milá Jutta zmizela a husité chystají další nájezd do Slezska ...

  Ohodnoťte

Boží bojovníci
(Bozy bojownicy)

Andrzej Sapkowski
Leonardo   |   2005

Pokračování historického románu Narrenturm z pera jednoho z nejuznávanějších autorů fantasy. Velká část děje se tentokrát odehrává v husitských Čechách.

  Ohodnoťte

Narrenturm
(Narrenturm)

Andrzej Sapkowski
Leonardo   |   2005

Tuzemskému čtenáři již dobře známému zaklínači Geraltovi vytvořil jeho autor Andrzej Sapkowski celý fantastický svět, hrdinu své nové trilogie naopak nechává prožívat dobrodružství ve světě našem, v zemi, kde se od nepaměti stýkaly vlivy a střetávaly zájmy české, polské a německé. Píše se rok 1425, husitským Čechám jde o přežití, a tak vzdorují celému křesťanskému světu. V té době mladý slezský šlechtic Reinmar z Bělavy zvaný Reynevan projeví zvláštní nadání, jak si proti sobě poštvat spoustu nepřátel a jde mu o přežití. Jenže ouha! Reinmar z Bělavy není Geralt z Rivie. Není vycvičený zaklínač, ale jen dobrý medik a o poznání nešikovnější čaroděj. Doba však nepřeje studiu na Karlově universitě se nepřednáší, ale sváří o pravdu kalicha. Ještě méně přeje doba magii - svatá inkvizice je bdělá a neúprosná. Není mistr meče, pouze úspěšný záletník, zato však prachšpatný bojovník. První vlastnost ho dostane do ohrožení života, ta druhá jej v nové situaci dává všanc pronásledovatelům. A protože je Reynevan navíc velmi mladý, a tím pádem velmi naivní, jeho nebezpečné dobrodružství by záhy skončilo tragicky. Naštěstí se však má možnost poučit o tom, že "přátelství je věc veliká a krásná" a amor vincit omnia. Nicméně vyhráno zdaleka nemá, mstitelé se nevzdávají a ani ptáci nejsou tím, čím se zdají být...

  Ohodnoťte

Hra o trůny - Píseň ledu a ohně 1

George R.R. Martin
Talpress   |   2011

„Pod každým prstem měl čepel, hroty pokroucených mečů vyčnívajících jako tesáky z opěrek trůnu. Dokonce i po třech staletích byly některé ostré tak, že dokázaly říznout. Železný trůn byl pro neopatrného plný pastí. V písních se pravilo, že bylo třeba tisíce mečů, aby ho vyrobili, rozžhavených doběla ve výhni plamenů dštících ze chřtánu Baleriona Černého děsu. Kovali jej padesát devět dní. Konec jejich snažení korunovalo toto pokroucené černé monstrum vyrobené z jako břitva ostrých hran, hrotů a pásů kovu; trůn, který mohl zabít člověka, a také zabil, pokud lze věřit příběhům." Druhé vydání úvodní části fantasy eposu Písně ledu a ohně, vázané v jednom svazku.

  Ohodnoťte

Andělé 1: Pád

Lauren Kateová
EUROMEDIA GROUP, k.s.   |   2011

Některým andělům je souzen Pád... Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.

  Ohodnoťte

Andělé 2: Muka

Lauren Kateová
EUROMEDIA GROUP, k.s.   |   2011

Ve druhém dílu série Andělé pokračuje dramatický příběh, v němž se mladičká Luce snaží odhalit pravdu a přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození. Daniel, její odvěká láska a padlý anděl, dojedná příměří, aby ji chránil před Vyhnanci, kteří jí chtějí ublížit. Ve snaze zajistit její bezpečí ji ukryje v internátní škole pro Nefilim, potomky lidí a padlých andělů, ale brzy se ukáže, že ani tam není všechno růžové. A navíc v Luce sílí pocit, že jí Daniel lže, nebo jí alespoň neříká celou pravdu...

  Ohodnoťte

Andělé 3: Vytržení

Lauren Kateová
EUROMEDIA GROUP, k.s.   |   2012

Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.

  Ohodnoťte

Andělé 4: Vykoupení

Lauren Kateová
EUROMEDIA GROUP, k.s.   |   2012

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže – žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé... a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce?

  Ohodnoťte

Jurský park
(Jurassic Park)

Michael Crichton
LEDA spol. s r. o.   |   2015

Jurský park, jenž patří k nejslavnějším knihám žánru sci-fi, nás vtahuje do ztraceného světa pradávných živočichů, který na zeměkouli kdysi skutečně existoval. V napínavém příběhu sledujeme dobrodružství, u jehož počátků stála odvěká lidská pýcha toužící ovládat živly mocnější než člověk. Příběh je vyprávěn z pohledu zúčastněných postav: protiváhou chamtivých sobců je paleontolog Grant, na kterého by se hodila přezdívka Indiana Bones, a také Tim a Lex – vnuk a vnučka miliardáře, který chce na riskantním projektu znovuzrození dinosaurů velkolepě vydělat. Jenže „život je ve skutečnosti celou řadou náhod, z nichž každá událost může změnit všechny následující zcela nepředvídatelným až zničujícím způsobem“. „Mláďata skotačila a honila se mezi shovívavými a ospalými dospělými… Byla to roztomilá malá zvířátka. Jenže dospělý velociraptor byl něco úplně jiného. Představoval nejdravějšího dinosaura, který kdy žil. Ačkoli byl poměrně drobný – vážil kolem sta kilo a velký byl přibližně jako leopard – byl rychlý, inteligentní a útočný. Napadal oběti ostrými zuby, silnými předními končetinami s drápy a strašlivým osamoceným drápem na zadní noze.“

  Ohodnoťte

Bouře mečů l.

Martin George
Talpress   |   2013

Bouře mečů l. Druhé vydání 3. dílu monumentální Martinovy fantasy ságy v paperbackovém vydání, ve dvou oddělených svazcích, s novými obálkami.

  Ohodnoťte

Bouře mečů ll.

Martin George
Talpress   |   2013 1/510.png

Bouře mečů ll. Druhé vydání 3. dílu monumentální Martinovy fantasy ságy v paperbackovém vydání, ve dvou oddělených svazcích, s novými obálkami.

  Ohodnoťte

Bouře mečů

Martin George
Talpress   |   2011 1/510.png

Z pěti uchazečů o trůn je jeden mrtvý, další upadli v nemilost, a boj, v němž se bez skrupulí uzavírají nová spojenectví a ruší se stará, zuří nemilosrdně dál. Moc rodu Lannisterů hrozivě silí, avšak Tyrion trpí stále většími ústrky od své intrikánské sestry, krutého otce i zkaženého sadistického synovce. Robb Stark je nucen bránit mladé království proti zuřivosti Greyjoyů, kteří chtějí Sever zabrat pro sebe. Divocí vytáhli zpoza Zdi a spolu s nimi i Jiní, stále silnější. O celý kontinent dál se vydává na válečné tažení Daenerys se svými draky. Každý podniká odhodlanou výpravu za své vítězství, a všichni dohromady halí svět do temné bouře mečů, která je však pouhou dětskou šarvátkou proti válce mezi silami dobra a zla, jejíž hrozba se blíží... Vázané vydání třetí části fantasy eposu Píseň ledu a ohně. Kniha, která nesmí ve Vaší knihovně v žádném případě chybět.

  Ohodnoťte

Harry Potter a Kámen mudrců

Joanne Kathleen Rowlingová
Albatros   |   2010

Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zemřelých rodičů, získá pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a kvůli Kameni mudrců podstoupí smrtelný souboj se zloduchem Voldemortem...

  Ohodnoťte

Harry Potter a Ohnivý pohár

Joanne Kathleen Rowlingová
Albatros   |   2010

Čtvrtý školní rok v Bradavicích není o nic méně napínavější a divočejší než ty předchozí. Ještě před jeho začátkem se zapálený fanoušek Harry zúčastní spolu s Weasleyovými mistrovství světa ve famfrpálu, v jehož závěru se mu na obloze objeví znamení zla. Harrymu navíc ještě vstoupí do života krásná Cho Changová a on se poprvé zamiluje.

  Ohodnoťte

Harry Potter a vězeň z Azkabanu

Joanne Kathleen Rowlingová
Albatros   |   2012 5/550.png

Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč? Na svobodu uprchl vězeň z Azkabanu, nebezpečný vrah Sirius Black – prý nástupce lorda Voldemorta, Pána zla. A stopa vede – kam jinam než do školy v Bradavicích.

  Ohodnoťte

Hra o trůny 1. (1+2 - Píseň ledu a ohně)

Martin George
Talpress   |   2011

Pod každým prstem měl čepel, hroty pokroucených mečů vyčnívajících jako tesáky z opěrek trůnu. Dokonce i po třech staletích byly některé ostré tak, že dokázaly říznout. Železný trůn byl pro neopatrného plný pastí. V písních se pravilo, že bylo třeba tisíce mečů, aby ho vyrobili, rozžhavených doběla ve výhni plamenů dštících ze chřtánu Baleriona Černého děsu. Kovali jej padesát devět dní. Konec jejich snažení korunovalo toto pokroucené černé monstrum vyrobené z jako břitva ostrých hran, hrotů a pásů kovu; trůn, který mohl zabít člověka, a také zabil, pokud lze věřit příběhům." Druhé vydání úvodní části fantasy eposu Písně ledu a ohně, vázané v jednom svazku.

  Ohodnoťte

Hra o trůny l.

Martin George
Talpress   |   2013

Hra o trůny l. Druhé vydání 1. dílu monumentální Martinovy fantasy ságy v paperbackovém vydání, ve dvou oddělených svazcích, s novými obálkami.

  Ohodnoťte

Hra o trůny ll.

Martin George
Talpress   |   2013

Hra o trůny ll. Druhé vydání 1. dílu monumentální Martinovy fantasy ságy v paperbackovém vydání, ve dvou oddělených svazcích, s novými obálkami.

  Ohodnoťte

Návrat krále

J. R. R. Tolkien
Argo   |   2007

V dávných dobách vykovali elfští kováři prsteny moci. Netušili však, že Temný pán Sauron dal vyrobit ještě jeden prsten, který měl vládnout všem. Trilogie Pán prstenů vypráví o nebezpečné cestě Bilbova příbuzného Froda, který musí opustit ospalou vesničku Hobitín v Kraji a vydat se na nebezpečnou cestu přes celou Středozem k Puklinám osudu, aby zničil Prsten, a zmařil tak Sauronovy temné plány. Velkolepý závěrečný díl celé trilogie paralelně vypráví jednak o horečných válečných přípravách a o nelehkém sjednocování těch, kdo mají odvahu a vůli čelit Temnému pánu a jeho nelidským armádám, jednak o putování Froda, Sama a Gluma do Mordoru a k Hoře osudu. V epilogu velkých dějů se ještě temná moc vzmáhá k podlým činům, kterým je třeba zabránit. Odchodem mnohých hrdinů knihy do Šedých přístavů končí Tolkienovo vyprávění i jedna éra v dějinách Středozemě.

  Ohodnoťte

Mikro

Michael Crichton
Knižní klub   |   2013

V Jurském parku vytvořil děsivý nový svět. Nyní v románu Mikro odhaluje Michael Crichton vesmír příliš malý na to, abychom jej viděli, a příliš nebezpečný, než abychom ho mohli ignorovat… Skupina sedmi mimořádně nadaných studentů z Cambridge se nechá zlákat vidinou průkopnické práce pro velkou mikrobiologickou společnost. Vyrážejí do tajné laboratoře ukryté v deštných pralesích na Havaji, tam se však stanou oběťmi technologie radikální a nespoutané síly. Octnou se ve smrtelném nebezpečí nepřátelské divočiny, odkázáni pouze na vlastní vědecké znalosti, důvtip – a pud sebezáchovy… Mikro je poslední počinem zesnulého bestselleristy Michaela Crichtona – zápletku nalezenou v jeho počítači zpracoval do podoby románu neméně zkušený technothrillerista Richard Preston.

  Ohodnoťte

Kořist
(Prey)

Michael Crichton
Knižní klub   |   2008 5/550.png

Futuristický román slavného, bohužel však už nežijícího amerického autora se zabývá možným vědeckým vývojem, který směřuje ke splývání informatiky, genetiky a především nanotechnologie. Ta počítá s tím, že v budoucnu bude možné vytvářet nesmírně malé stroje, jež změní náš svět k nepoznání. Jenže k nepoznání může znamenat jak k lepšímu, tak k horšímu, zvlášť pokud dojde k objevu, který neprovázela vědecká odpovědnost a který se, mírně řečeno, zvrtl – jako ve fiktivním příběhu softwarového odborníka Jacka Formana, jenž na vlastní kůži zjistí, jaké to je stát se kořistí roje nanočásteček. Pronásledovatel se totiž vyvíjí děsivým tempem, vymaňuje se z lidského područí a hrozí, že ovládne i člověka...

  Ohodnoťte

Kmen Andromeda
(The Andromeda Strain)

Michael Crichton
Baronet a. s.   |   2008

Jedna z nejslavnějších knih Michaela Crichtona je detailně promyšlenou vizí kosmické nákazy šířící se na Zemi. Popisuje pět dnů největší americké vědecké krize. Tak jak bývá při řešení krizí obvyklé, je chování jejich účastníků směsí předvídavosti a zatmění mysli - krize jsou dobou pro skvělé i naprosto nesmyslné nápady. Čtyři vědci vybraní pro své vědecké úspěchy jsou v úplném utajení povoláni do laboratoří ukrytých pod nevadskou pouští. A zde, obklopeni nejmodernější technikou a odříznuti od světa, bojují s celosvětovou epidemií působenou neznámým mikroorganizmem, který zabil, kromě dvou, všechny obyvatele jednoho městečka v Arizoně, kam dopadl kontaminovaný satelit, sbírající kosmické vzorky. Krok za krokem odhalují tajemství kmene Andromeda. Avšak jejich protivník unikne ze svého vězení v laboratoři a závod o čas se ještě zrychluje. Autorovo vypravěčské umění, smysl pro detail a vědecké znalosti vytvářejí reálný svět současného výzkumu, a také nezapomenutelný čtenářský zážitek.

  Ohodnoťte

Kongo
(Congo)

Michael Crichton
Baronet a. s.   |   2007

V hlubokém africkém deštném pralese, v sousedství ruin legendárního Ztraceného města Zinj, je v několika minutách brutálně povražděna výprava osmi amerických geologů. Obraz zpustošeného tábora doputuje desetitisíce kilometrů ke Karen Rossové, která má projekt na starost. Videokazeta ukazuje stržené stany, vybavení rozházené v blátě vedle mrtvých těl a v této zkáze jediný pohyb - rozmazaný temný stín postavy. V San Franciscu provádí Peter Elliot, primatolog, pokusy s Amy, nevšední gorilou, která ovládá již 620 posunkových znaků a ráda svými prsty kreslí. Její chování se však poslední dobou stává náladovým. A její obrázky s velkou přesností připomínají stránky z portugalské knihy z roku 1642 popisující starověké Ztracené město. A tak se Amy stává součástí nové expedice do Konga, která zde vstoupí do tajného světa, z nějž cestou ven je patrně jen strašná smrt.

  Ohodnoťte

Říše strachu
(State of Fear)

Michael Crichton
Knižní klub   |   2006

Techno-thriller mistra tohoto žánru je nejen strhujícím čtením, ale také provokativním komentářem k manipulaci s informacemi v moderním světě. V Los Angeles má být za několik týdnů zahájena Konference o náhlé změně klimatu, kterou pořádá významná ekologická organizace NERF. Akce má celý svět přesvědčit o krajní naléhavosti globálního problému. Horečné přípravy konference však naruší podivné chování hlavního sponzora NERF George Mortona: tento americký milionář v jakémsi pomatení mysli zpochybní činnost organizace a odmítne ji nadále finančně podporovat. Hned nato po zběsilé jízdě autem havaruje, a ač jeho tělo není nalezeno, vše nasvědčuje tomu, že zemřel. Materiály objevené v Mortonově domě dají do pohybu téměř planetární honičku - hrdinové románu se pokoušejí v Antarktidě, na Šalamounových ostrovech, v arizonské poušti i na jiných, často exotických místech zabránit sérii uměle vyvolaných přírodních katastrof… Michael Crichton v kontroverzním románu Říše strachu už poněkolikáté kombinuje napínavý příběh s fundovaným rozborem ožehavého vědeckého problému, k němuž zaujímá značně vyhraněný postoj. Podle autora jsou klimatické změny, ke kterým v současnosti údajně dochází, pouhým mýtem, jenž má za následek politizaci vědy a potažmo představuje živnou půdu pro totalitární tendence či "ekoterorismus".

  Ohodnoťte

Ztracený svět

Michael Crichton
Baronet a. s.   |   2006   Ohodnoťte


Pojídači mrtvých
(Eaters of the Dead)

Michael Crichton
Baronet a. s.   |   2005   Ohodnoťte


Proud času
(Timeline)

Michael Crichton
Baronet a. s.   |   2004   Ohodnoťte


Hobit

J. R. R. Tolkien
Argo   |   2005   Ohodnoťte


Hobit (brožovaný tisk)

J. R. R. Tolkien
Argo   |   2012   Ohodnoťte


Nedokončené příběhy


Argo   |   2009   Ohodnoťte


Temná věž VI - Zpěv Susannah

Stephen King
BETA Dobrovský   |   2006   Ohodnoťte


Horror school – Podezřelý šprt [E-KNIHA]

Charles Gilman
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Dračí oči – Černý jezdec

Kristina Hlaváčková
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Vládce duchů [E-KNIHA]

Derek Meister
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Eldest

Christopher Paolini
FRAGMENT   |   2005   Ohodnoťte


Andrew Fukuda – Kořist

Andrew Fukuda
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Andrew Fukuda – Past


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Neptunův syn [E-KNIHA]

Rick Riordan
FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Proroctví [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Znamení Athény [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Diamantová cesta [E-KNIHA]

Iva Hlaváčková
FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Rozděleni časem – Bouře [E-KNIHA]

Julie Cross
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Eldest [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Eragon [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


HUNGER GAMES – Aréna smrti [E-KNIHA]

Suzanne Collins
FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Hunger Games – Síla vzdoru [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Inheritance [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Syn pekel – Vlčí krev

Michaela Burdová
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Horror School – Podezřelý šprt


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Znamení Athény


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


HUNGER GAMES – Vražedná pomsta


FRAGMENT   |   2010   Ohodnoťte


Krásní mrtví – Arizona [E-KNIHA]

Eden Maguire
FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Krásní mrtví – Jonas [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Krásní mrtví – Phoenix [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Krásní mrtví – Summer [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Kronika Cartera Kanea – Hněv bohů [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Kronika Cartera Kanea – Rozhodující bitva [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Poselství jednorožců – Strážci dobra


FRAGMENT   |   2008   Ohodnoťte


Percy Jackson – Zloděj blesku


FRAGMENT   |   2009   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Hádův chrám [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Kronika Cartera Kanea – Rudá pyramida [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Křišťály moci – Hněv Pána ohně [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Křišťály moci – Minotaurus [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Křišťály moci – Věž zkázy [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Křišťály moci – Zrada temného elfa [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Lovec duchů [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Magická cesta [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Percy Jackson – Bitva o labyrint [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Percy Jackson – Moře nestvůr [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Percy Jackson – Poslední z bohů [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Poselství jednorožců – Strážci dobra [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Poselství jednorožců – Záchrana Lilandgarie [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Poselství jednorožců – Zrádné hory Dragor [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Potkala jsem Sicílii [E-KNIHA]

Marie Třešňáková, Jaroslav Dušek, Lisa McMann
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Andrew Fukuda – Kořist [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Andrew Fukuda – Past [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Poslední čarodějka – Královna stínů

Christoph Marzi
FRAGMENT   |   2009   Ohodnoťte


Temná akademie – Rozpolcení [E-KNIHA]

Gabriella Poole
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Temná akademie – Spoutaní [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Temná akademie – Vyvolení [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Brisingr


FRAGMENT   |   2009   Ohodnoťte


Kronika Cartera Kanea – Rozhodující bitva


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Temná akademie – Rozpolcení


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Věk magie – Bájná pečeť [E-KNIHA]

Bernd Perplies
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Věk magie – Čas zkázy [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Vymítač duchů [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


HUNGER GAMES – komplet


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Syn pekel – Vlčí krev [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Rozděleni časem – V pasti [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Volání sirény – Prokletí [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Neptunův syn


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Proroctví


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Kronika kambionů – Osudová přitažlivost

Jaime Reed
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


HUNGER GAMES – komplet 1.-3.díl - box


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Serafína – Příběh draků [E-KNIHA]

Rachel Hartman
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Poslední čarodějka – Zpívající město


FRAGMENT   |   2008   Ohodnoťte


Rozděleni časem – V pasti


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Percy Jackson – Moře nestvůr


FRAGMENT   |   2010   Ohodnoťte


Temná akademie – Ztracení


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Percy Jackson – Prokletí Titánů


FRAGMENT   |   2010   Ohodnoťte


Volání sirény – Prokletí


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


HUNGER GAMES – Aréna smrti


FRAGMENT   |   2010   Ohodnoťte


Arkádie – Procitnutí

Kai Meyer
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Hádův chrám


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Goblini

Philip Reeve, Scholastic LTD.
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


ELYONOVA ZEMĚ – Desáté město

Patrick Carman
FRAGMENT   |   2007   Ohodnoťte


ELYONOVA ZEMĚ – Hvězdný poutník


FRAGMENT   |   2009   Ohodnoťte


ELYONOVA ZEMĚ – Osamělé moře


FRAGMENT   |   2008   Ohodnoťte


Odkaz Dračích jezdců – Eragon,Eldest,Brisingr,Inherit.(box)


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Poslední čarodějka – Mlžné kameny


FRAGMENT   |   2009   Ohodnoťte


Volání sirény – Pomsta


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Volání sirény – Pomsta [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Goblini [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


HUNGER GAMES – Síla vzdoru


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Inheritance


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Syn pekel – V moci démonů


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Kronika kambionů – Osudová přitažlivost [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Rozděleni časem – Bouře


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Kronika Cartera Kanea – Rudá pyramida


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


EREBOS – Počítačová hra, která tě sleduje

Ursula Poznanski
FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Dračí oči – Černý jezdec [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Horror School – Podivné sestry


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Horror School – Šílený profesor


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Kronika Cartera Kanea – Hněv bohů


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Temná akademie – Vyvolení


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Temná akademie – Spoutaní


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Dračí oči – Pramen moci


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Andrew Fukuda – Hon


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Bohové Olympu – Krev polobohů


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Saeculum – Uprostřed lesů začíná boj o život... [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Kronika kambionů – Polibek z temnot


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Percy Jackson – Bitva o labyrint


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Narozen o půlnoci – Dračí znamení

Lucie Fidlerová
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


ELYONOVA ZEMĚ – Temné hory


FRAGMENT   |   2006   Ohodnoťte


Serafína – Příběh draků


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Kronika kambionů – Polibek z temnot [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Syn pekel – V moci démonů [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Andrew Fukuda – Hon [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Horror School – Šílený profesor [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


ELYONOVA ZEMĚ – Trnité údolí


FRAGMENT   |   2006   Ohodnoťte


Bohové a stvůry [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Narozen o půlnoci – Dračí znamení [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Věk magie – Do propasti [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Vládci Sedmihoří – Diamantová cesta


FRAGMENT   |   2007   Ohodnoťte


Vládci Sedmihoří – Magická cesta


FRAGMENT   |   2008   Ohodnoťte


Dračí oči – Čarodějka [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Saeculum – Uprostřed lesů začíná boj o život...


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Percy Jackson – Poslední z bohů


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Arkádie – Procitnutí [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Kronika kambionů – Smrtící pouto


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Kronika kambionů – Smrtící pouto [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Poselství jednorožců – komplet


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Dračí oči – Čarodějka


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Goblini versus trpaslíci


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Goblini versus trpaslíci [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


EREBOS – Počítačová hra, která tě sleduje [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte