Nebezpečná láska

Kateřina Petrusová
FRAGMENT   |   2012

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?

  Ohodnoťte

7 dní hříchů

Josef Urban
FRAGMENT   |   2012

České pohraničí, rok 1945. Útěk mladé ženy českého lesníka je zahalen tajemstvím. Jen ona sama ví, kdo a proč ji pronásleduje. Její svědectví by ji mohlo stát život... Po jejích stopách se vydávají manžel a bratr, Čech a Němec, které svedl dohromady konec války a osud štvanců. Jeden chce zachránit své manželství, druhý hledá po návratu z fronty smysl života. Sedm dní trvající cesta se stává symbolem vzájemného hledání a touhy po ztraceném domovu. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi v poválečném Československu.

  Ohodnoťte

50 odstínů vášně [E-KNIHA]

Laura Elias
FRAGMENT   |   2013

Vrhněte se do milostných dobrodružství dvou lidí, kterým slovo "stereotyp" vůbec nic neříká. Deník, ze kterého sálá horoucí žár, ale i jde mráz po zádech, přečtete jedním - zatajeným - dechem. Nechte se svádět a svádějte! Vášeň, vzrušení a inspirace pro romantiky i odvážnější jedince...

  Ohodnoťte

Karel Čapek – Válka s Mloky


FRAGMENT   |   2010

Světově proslulý utopistický sci-fi román, kterým Karel Čapek poukázal na nebezpečí rozmachu fašismu a reálnou hrozbu druhé světové války. V oceánu lidé objevují zvláštní tvory - mloky, podivuhodně učenlivé a inteligentní živočichy, velmi podobné člověku. Začnou je cvičit jako levnou pracovní sílu pro podmořské stavby. Mloci však záhy potřebují stále větší prostor, vzbouří se a nakonec vyhlašují lidstvu válku. Hrozí zbraněmi, které jim lidé na počátku sami dali. Záhubu lidské civilizace odvrátí až šovinismus panující jak mezi lidmi, tak mloky, který jejich útočnou jednotu nakonec rozleptá.

  Ohodnoťte

Detektiv Michael Crow – Klauni

Ian Dachs
FRAGMENT   |   2014

Když se začnou objevovat klauni, nemusí to ještě znamenat, že do města přijel cirkus… Ulicemi New Yorku se plíží zákeřný vrah a číhá. Jeho motivy jsou nejasné, podpis děsivý. Na tváře brutálně zavražděných obětí maluje klaunské obličeje. Kolik přibude mrtvých, než mu detektiv Michael Crow a psycholožka Anne Shawová přijdou na stopu? Oběti spojuje s Anne společná minulost. Je vrahem někdo, koho dobře zná? Může být příštím „klaunem“ ona? Michael se pouští do vyšetřování, ale nic není tak jednoduché, jak se zdá. Chorobná mysl jeho protivníka je vynalézavá...

  Ohodnoťte

Alexandre Dumas – Hrabě Monte Christo [E-KNIHA]

Václav Dušek
FRAGMENT   |   2012

Strhující příběh pomsty Edmonda Dantese od jeho útěku z vězení v hrozivé pevnosti na ostrově If až po dokonalý, rafinovaný plán, jak po mnoha letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest.

  Ohodnoťte

Zdeněk Svěrák – NOVÉ POVÍDKY


FRAGMENT   |   2011

Ptám se sám sebe, co to vlastně dělám, když píšu povídku. Jako bych našel pecku a dělal kolem ní třešeň. Nebo švestku. Podle toho, co seberu. Jádro každého příběhu jsem našel na cestě. Byl to třeba zážitek, s nímž se mi někdo svěřil, nebo jen věta zaslechnutá od vedlejšího stolu v restauraci. Moje práce spočívá v tom, že si představuju, co bylo před tím a co potom, a hledám v mateřštině slova, která dovedou vrátit dávno snědenému ovoci dužinu a šťávu. Kéž by vám to chutnalo. Zdeněk Svěrák

  Ohodnoťte

Deník nemožné matky

Stephanie Calman
FRAGMENT   |   2007

Volné pokračování světového bestselleru Deník špatné matky je tady! Dnes již světoznámá autorka Stephanie Calmanová se nám tentokrát svěřuje se svojí neschopností dospět ani po 45. narozeninách. Výchova dětí se jí zase tak moc nepovedla, ale s humorem dává naději všem "špatným rodičům a propadlým dospělým", že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Přečtěte si knihu a vězte, že v tom nejste sami!

  Ohodnoťte

Jak (ne)zabít vlastní matku


FRAGMENT   |   2010

Stephanie Calmanová vtipným způsobem zachycuje vztah matky a dcery. Dcerou je žena ve středním věku, která má na krku manžela, dvě malé děti a teď ještě ke všemu i svéráznou stárnoucí matku. Autorka na řadě půvabných historek ze života vlastní rodiny dokazuje, jak je někdy těžké uznat vlastní matku jako lidskou bytost se všemi jejími slabostmi a otravnými zlozvyky. Dozvíte se, jak neztratit nervy a sebeovládání, když máte matku "na zabití"!

  Ohodnoťte

Karel Čapek – Povídky z jedné kapsy


FRAGMENT   |   2007

Sborník detektivních povídek z pera Karla Čapka patří ke skvostům české moderní prózy a právem náleží do zlatého fondu české literatury. Příběhy s kriminální zápletkou autor povýšil na studie člověčenství, které dokáží vždy překvapit a zaujmout. Náměty povídek jsou natolik originální, že byly mnohokrát použity pro filmové zpracování. Klasická díla Karla Čapka jsou ozdobou každé knihovny!

  Ohodnoťte

Andrea Kane – Temné lži

Andrea Kane
FRAGMENT   |   2014

Forensic Instincts – tým vyšetřovatelů, který řeší případy intuitivně, nestandardně a neúnavně! Amandin syn přišel na svět se vzácnou poruchou imunity. Jeho jedinou nadějí na život je transplantace kostní dřeně. Nejvhodnějším dárcem je jeho otec. Ten však byl brutálně zavražděn. Jediná fotografie ale obrátí všechno naruby. Je možné, že Paul žije a že vše byla lež? Naděje tu je, jeho tělo se totiž nikdy nenašlo… Tým FI jde opět do akce a musí dokázat nemožné! Jejich protivníkům velice záleží na tom, aby se šokující pravda už nikdy nedostala na povrch. Stopy totiž vedou do nejvyšších kruhů...

  Ohodnoťte

Matematika v kostce pro SŠ


FRAGMENT   |   2007

Neváhejte a pořiďte si přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice matematiky pro střední školy nyní v novém praktickém formátu. Učebnice přehledmě shrnuje veškeré učivo matematiky probírané na středních školách a je nejen výbornou učební pomůckou pro každého studenta SŠ, ale také přípraví k přijímacím zkouškám na vysokou školu. Učebnice je doplněna příklady a testy k procvičení učiva.

  Ohodnoťte

Andrea Kane – Napsáno krví [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Během své práce se bývalá agentka FBI Sloane Burbanková mnohokrát ocitla v ohrožení života. Tentokrát ale nebezpečí číhá tam, kde by ho nečekala – za dveřmi luxusního bytu jejích rodičů. Matku někdo brutálně napadl a vše nasvědčuje tomu, že nešlo jenom o vloupání. Co má otec Sloane společného s chladnokrevným gangsterem? Jaké tajemství se skrývá v historii rodiny Burbankových?

  Ohodnoťte

Andrea Kane – Zvrácené myšlenky [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Agentka FBI Sloane Burbanková je mimo aktivní službu. Když se ale dozví o zmizení své kamarádky z dětství, chce se okamžitě zapojit do pátrání. Vedením případu je pověřen Derek Parker – bývalý přítel Sloane, se kterým se nerozešli v dobrém. Dochází k dalším únosům, některé ženy jsou následně brutálně zavražděny. Sloane a Dereka nakonec zavedou všechny stopy k jedinému deviantnímu pachateli. Kdo bude jeho další obětí?

  Ohodnoťte

Bettina Belitz – Rozdělená srdce [E-KNIHA]

Bettina Belitz
FRAGMENT   |   2013

Po přestěhování je sedmnáctiletá Elisabeth naštvaná snad na celý svět - přišla o všechny kamarády, na venkově není moc příležitostí k zábavě a navíc rodičům to všechno naprosto vyhovuje. Všechno změní setkání s Colinem. Proč ji tento kluk od začátku neuvěřitelně přitahuje, to nedokáže vysvětlit. Chová se divně, odtažitě a dává Elisabeth jednu hádanku za druhou. Jaké je jeho tajemství? Co skrývá? Svým pátráním odhalí Elisabeth pravdu - její rodině, Colinovi i jí hrozí velké nebezpečí.

  Ohodnoťte

Brett Hoffmann – Nebezpečný kontrakt [E-KNIHA]

Brett Hoffmann
FRAGMENT   |   2013

Zapomenutá složka. Žena na útěku. Tajemství, která mohou zmařit důležitý obchod. Stella Sartori, konzultantka z Wall Street, je ve svém oboru velmi dobrá. Tak dobrá, že při rutinním posouzení jedné obchodní společnosti nemůže přehlédnout náhodnou poznámku, která ji dovede ke starému kontraktu ve firemním archivu. Za několik hodin se v ohrožení života ocitá na útěku, přičemž záhadnou složku i s jejím zašifrovaným obsahem má stále u sebe. Její krajan z Austrálie, Jack Rogers, je vyslán ke klientovi, aby minimalizoval škody, ale když najde Stelliny poznámky, zjistí, že narazila na ničivé tajemství. Pochopí, že je životně důležité, aby ji našel dřív něž kdokoli jiný. Jack i Stella vytrvale prchají po celých Spojených státech a postupně rozplétají šokující pravdu o čtyřicet let starém případu korupce a vražd, který vrcholí obrovským tajemstvím. Pokud se jim podaří prokázat, že jejich podezření je pravdivé, přežijí. Ale dokud mají kontrakt v rukou, hrozí jim, že je minulost zlikviduje.

  Ohodnoťte

Brett Hoffmann – Závod se smrtí [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Konzultanti z Wall Street Stella Sartori a Jack Rogers jsou vysláni do Milána, aby prověřili finanční ztráty jedné z nejvlivnějších rodin. Dědic celého impéria zemřel při záhadné explozi letadla, od té doby peníze z jejich konta mizí. Brzy se ukáže, že nepůjde o obyčejnou finanční analýzu. Stella a Jack jsou v nebezpečí života. Proč musel zemřít novinář, který pořídil záznam výbuchu? Kdo odposlouchává telefonáty? Byla smrt člena rodiny Aretinů tragická nehoda, nebo chladnokrevná vražda? Začíná hra o život a neúspěch znamená jistou smrt...

  Ohodnoťte

Cesta ohněm a jiné povídky [E-KNIHA]

Jiří Drašar
FRAGMENT   |   2012

Jeden z vítězů soutěže Hledá se autor bestselleru přichází se svou první knihou povídek! Příběhy a postavy, které jsou obyčejné jen zdánlivě, vás pohladí po duši a možná vám budou i trochu povědomé.

  Ohodnoťte

Deník úúúplně obyčejného upíra – Fakt "šílenej" rok [E-KNIHA]

Tim Collins
FRAGMENT   |   2013

I nemrtví mají city! Pokračování jednoho nesnesitelně vtipného deníku. Jmenuji se Nigel Mullet. Když mi bylo patnáct, proměnil jsem se v upíra. Už navždy zůstanu v tomhle "skvělým" věku a věčně budu bojovat s akné a přeskakujícím hlasem. Teď nám začal další školní rok a já můžu konečně prohlásit, že jsem mezi spolužáky oblíbený. Navíc mám po více než osmdesáti letech holku, svou vysněnou Chloe. Jenže to by nesměl přijít nový spolužák Jason... Chloe mi přebral, dost mi komplikuje život, a to si nenechám líbit. Pomsta bude sladká. Co je vůbec tenhle Jason zač? Za každou cenu chci Chloe získat zpět, ale jak? Deník úúúplně obyčejného upíra – Fakt "šílenej" rok navazuje na titul: Moje "super" rodina

  Ohodnoťte

Deník úúúplně obyčejného upíra – Moje "super" rodinka [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

I nemrtví mají city! Nesnesitelně vtipný deník jednoho (ne)obyčejného upíra. Jmenuji se Nigel Mullet. V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. V tomhle věku už zůstanu napořád, takže musím trávit věčnost bojem s akné, mutujícím hlasem a svou neobratností při balení holek… Trápí mě mé zoufalé pokusy o upoutání pozornosti mé životní lásky Chloe. Tak rád bych zabořil špičáky do jejího krku… Jsem mrtvý už víc než osmdesát let a přitom jsem ještě ani jednou neměl holku! A do toho musím neustále řešit své neskonale trapné upírské rodiče, kteří se pokoušejí pít krev mým kamarádům.

  Ohodnoťte

Deník úúúplně obyčejného vlkodlaka – Vytí na měsíc a jiné... [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Deník jednoho (ne)uvěřitelně vtipného vlkodlaka Jsem Luke Thorpe a je mi patnáct. Ve škole mi jde matika, za to sport je tragédie. No co, to by se dalo přežít. Nejhorší je, že nejsem tak úplně normální... Docela nedávno jsem zjistil, že jsem vlkodlak. Znáte to, dlouhá srst, špičaté zuby a vytí na měsíc – to umí pořádně zkomplikovat život. A když se poblíž objeví úhlavní nepřítel vlkodlaků, je na problém zaděláno.

  Ohodnoťte

Hledá se autor bestselleru - Povídky 2011 [E-KNIHA]

Doležal Petr, Drašar Jiří, Prasličková Tereza, Mazáč Antonín, Lucie Verrall
FRAGMENT   |   2012

Literární soutěž Hledá se autor bestselleru, určená dosud nepublikovaným autorům, zaznamenala nebývalý ohlas. Do prvního ročníku přišlo přes čtyři sta povídek, na jejichž hodnocení se podílela odborná porota i široká veřejnost, a výsledek - sborník pěti vítězných povídek - nyní držíte v ruce. "Poslední cesta" Jiřího Drašara vás přesvědčí, že láska kvete na každém místě a v každém věku. V humoristické povídce "Den, kdy se Vidímová svlékla" se s Lucií Verrall vrátíte do školních škamen. "Kód" Antonína Mazáče vám ukáže, že i lupiči musejí cestou za objektem svého zájmu překonat nečekané nástrahy. V "Prokletí" Petra Doležala zakusíte utrpení člověka pronásledovaného totalitním režimem. A konečně "Návrat" Terezy Prasličkové vám přiblíží nesnáze, s nimiž se musí vypořádat propuštěná trestankyně.

  Ohodnoťte

Ivan Mládek – Fejetony [E-KNIHA]

Ivan Mládek
FRAGMENT   |   2011

Humor Ivana Mládka! Soubor 52 vtipných fejetonů na nejrůznější témata každodenního života určitě nezklame žádného fanouška suchého humoru Ivana Mládka. Špatná hygiena má svá plus, Sedící mladí stojícím starým prospívají, Neskutečné přednosti mužské impotence nebo Výhody silnic v dezolátním stavu, to je jen malá ukázka z obsahu knihy. Chcete vědět víc? Pak neváhejte a začtěte se!

  Ohodnoťte

Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY [E-KNIHA]

Michal Vaněček
FRAGMENT   |   2013

Soubor humorných neOBYČEJNÝCH povídek ze života. Tato kniha potěší každého čtenáře se smyslem pro humor. Dozvíte se nejen jaké to je vézt ve zcela novém autě kůrovce pro svého tchána, ale také jestli se dá zbohatnout z výkupu šneků, proč pes rozdělil vesnici a řadu dalších úsměvných příběhů. Kniha obsahuje neopakovatelné ilustrace známého kreslíře Pavla Kantorka.

  Ohodnoťte

Thriller – Zrádný anděl

Ulrike Bliefert
FRAGMENT   |   2013

Leonie tráví prázdniny společně s rodiči, kamarádkou Maike a malým bratrem. O nejmladšího člena rodiny se má během dovolené postarat místní dívka Sonja, ke které se Maike začne od začátku chovat podezřívavě. Leonie to nechápe a považuje za přehnané. Sonja však něco tají. Jaká je její minulost? Co je vůbec zač ta dívka s tváří anděla? Pokud Leonie neodhalí děsivou pravdu včas, budou všichni ve velkém nebezpečí.

  Ohodnoťte

James Hayman – Mráz [E-KNIHA]

James Hayman
FRAGMENT   |   2013

Atraktivní a ctižádostivá právnička se chce stát partnerkou v prestižní advokátní firmě v Nové Anglii. Jedné mrazivé noci je však její mrtvé tělo nalezeno v kufru auta nahé a na kost zmrzlé. Případ přebírá detektiv z oddělení vražd Michael McCabe. Kdo by mohl chtít ublížit krásné a inteligentní ženě? Ve chvíli, kdy zmizí i jediná svědkyně zločinu, začínají na povrch vyplouvat okolnosti ze života zavražděné právničky. Podaří se detektivovi včas odhalit vraha a vyřešit případ? Proč musela zmizet svědkyně?

  Ohodnoťte

James Hayman – Řez [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Detektiv Michael McCabe chce svou malou dceru vychovávat daleko od násilného prostředí velkoměsta. V klidném Portlandu ale čeká zkušeného policistu šok. Během vyšetřování se už setkal s hroznými věcmi, ale místní vrah je pro kriminalisty jako noční můra. Dívce, která je nalezena mrtvá na skládce, někdo s chirurgickou precizností vyřízl srdce. Ve stejný den, kdy je objeveno tělo, zmizí další mladá žena. McCabe je přesvědčený, že za oběma zločiny je jeden člověk. Co odhalí pátrání, jehož stopy vedou až do místní smetánky? Kdo se skrývá za tváří zkušeného zabijáka? Začíná závod s časem, ve hře je život unesené ženy...

  Ohodnoťte

KalendaMeron [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011

"Tak o co?"... A sázka je na světě! 10 milionů je pěkná suma, která stojí za trochu snažení. Co myslíte? Dva kamarádi už nejsou nejmladší, ale chuť do života rozhodně neztratili. Budou ale úspěšní "při lovu" žen podle kalendáře? Je vůbec možné prožít sexuální noc s ženami všech jmen? Kdo to zvládne, vyhrává! Kde ale najít nositelku jména Hromnice nebo Zoe?

  Ohodnoťte

Karel Čapek – Hovory s T. G. Masarykem [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012

Mimořádně ceněné dílo Karla Čapka vznikalo v letech 1928 - 1935 na základě rozhovorů s prvním československým prezidentem T. G. Masarykem. Spis vypovídá o prezidentově životě od dětství po jeho vstup do vysoké politiky; seznámí nás s Masarykovým pohledem na svět, s jeho ideály demokracie a humanismu a jeho politickými, náboženskými a filosofickými názory.

  Ohodnoťte

Karel Čapek – Krakatit [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Karel Čapek – Povídky z druhé kapsy [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Nové příhody černé čarodějnice [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Karel Čapek – Povídky z jedné kapsy [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Karel Čapek – Válka s Mloky [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Krimi thriller – Chladné ostří [E-KNIHA]

Franziska Gehm
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Krimi thriller – Někdo se dívá [E-KNIHA]

Ulrike Rylance
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – POVÍDKY


FRAGMENT   |   2008   Ohodnoťte


Spící město

Martin Vopěnka
FRAGMENT   |   2011 5/550.png
  Ohodnoťte


Deník úúúplně obyčejného vlkodlaka – Vytí na měsíc a jiné...


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


14 podob touhy

Marie Gray
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – POVÍDKY + NOVÉ POVÍDKY (dárkové balení)


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Josef Laufer – Roura od kamen a jiné povídky [E-KNIHA]

Josef Laufer
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Láska s. r. o. – Kluci snů

Anna Ludwig
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Láska s. r. o. – Trable s láskou

Elisabeth Gänger
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Thriller – Výkřik do tmy

Manuela Martini
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nové příhody černé čarodějnice


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Josef Laufer – Roura od kamen a jiné povídky


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Detektiv Michael Crow – Klauni [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Já a moje příšera [E-KNIHA]

Dick King-Smith
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Brett Hoffmann – Nebezpečný kontrakt


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nestydatá sázka – Ivan Mládek


FRAGMENT   |   2007   Ohodnoťte


Spící tajemství


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Krvavá romance - Polibek nesmrtelnosti [E-KNIHA]

Alice Moon
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Krvavá romance – Spoutáni osudem [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Krvavá romance – Věčná touha [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


L. N. Tolstoj – Anna Karenina [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Láska s. r. o. – Prima kámošky [E-KNIHA]

Dagmar Geisler
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Láska s. r. o. – Prima kluk [E-KNIHA]

Meike Haas
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Láska s. r. o. – Prima pusa [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Láska s. r. o. – Prima rande [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Čistá krev [E-KNIHA]

Nancy Gideon
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Pod vlivem úplňku [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nancy Martin – Diamanty nosí smrt [E-KNIHA]

Nancy Martin
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nancy Martin – Jak zabít milionáře [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nebezpečná láska [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Nepřítel mého nepřítele [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


O vztazích s humorem – Hledá se autor bestselleru 2012 [E-KNIHA]

Pavel Hewlit, Nikola Najbrová, Markéta Skrbková, Lenka Neterdová, Tomáš Kadleček
FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Obchod se štěstím [E-KNIHA]

Irina Semina
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Karel Čapek – Hovory s T. G. Masarykem


FRAGMENT   |   2009   Ohodnoťte


Ryba mimo vodu – jak Amík plavat mezi Čecha [E-KNIHA]

Davis Jon
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Spící spravedlnost [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Spící tajemství [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nejlepší povídky – Hledá se autor bestselleru 2014 [E-KNIHA]

Ondřej Syrový, Petra Kupská, Lucie Matějíčková, Petra Kůtová, Michaela Mlíčková
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Nepřítel mého nepřítele


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Úžasný deník – Tom Gates – Geniální nápady (většinou)

Liz Pichon
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Thriller – Motýlí křídla [E-KNIHA]

Veronika Bicker
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Thriller – Mrazivé léto [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Thriller – Výkřik do tmy [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Thriller – Zrádný anděl [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Trhni si!

Kabeláčová Andrea
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Volání krve


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Pekáč buchet [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Trhni si! [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Victor Hugo – Bídníci [E-KNIHA]

Dušek Václav
FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – NOVÉ POVÍDKY [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Žoužel a jiné povídky [E-KNIHA]

Pavel Kantorek
FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Andrea Kane – Odložený případ


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


7 dní hříchů [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Andrea Kane – Temné lži [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Láska s. r. o. – Kluci snů [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Andrea Kane – Odložený případ [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Volání krve [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Krvavý měsíc [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


TÁTA – Ideální dárek pro novopečené otce!

Constantin Gillies
FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


James Grippando – Svědomí

James Grippando
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Štěstí na dosah [E-KNIHA]

Irena Petříková
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Deník úúúplně obyčejného upíra – Moje "super" rodinka


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Česká klasika – Výběr z české poezie [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Život byl pes


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


S hlavou v oblacích (pejru)


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


T.M.A. [E-KNIHA]

Martin Němec, Juraj Herz
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Nemám žádné jméno

Dagmar Hilarová, Bronislava Janečková
FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Láska s. r. o. – Trable s láskou [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Já a moje příšera


FRAGMENT   |   2008   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – POVÍDKY [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Deník úúúplně obyčejného upíra – Fakt "šílenej" rok


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Vila na Sadové [E-KNIHA]

Richard Sklář
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Vyčůránci – Strýčkova paruka [E-KNIHA]

Alena Penzešová
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Ryba mimo vodu – jak Amík plavat mezi Čecha


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Úžasný deník – Tom Gates – Extra speciální (po)choutky


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Krvavá romance – Krutá láska [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Krvavá romance - Polibek nesmrtelnosti


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Thriller – Dotek chladu

Kathrin Lange
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Thriller – Dvojí tvář


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Úžasný deník – Tom Gates – Super hustý výmluvy!


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Krvavý měsíc


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Thriller – Motýlí křídla


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Thriller – Mrazivé léto


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Ctitelé katastrof a Hitlerova tužka [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2010   Ohodnoťte


S hlavou v oblacích (pejru) [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Pohádky psané životem – Hledá se autor bestselleru 2013 [E-KNIHA]

Řezníček Tomáš, Kristlová Dana
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


James Grippando – Svědomí [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Vyčůránci – Strýčkova paruka


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Thriller – Dotek chladu [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Thriller – Dvojí tvář [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Spící spravedlnost


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Horko ve Sněhulákově [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Bohové a stvůry

Jan Hartman
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Myška Peliška a myška Dobříška [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Na druhý břeh [E-KNIHA]

Jaroslav Večerníček
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Život byl pes [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Tenkrát v ráji


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Vratné lahve [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Vyčůránci – Magický křeček


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Zakázaná přitažlivost [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – Po strništi bos [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Úžasný deník – Tom Gates


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Úžasný deník – Tom Gates – Všechno je fakt šílený!


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Česká klasika – J. Neruda – Povídky malostranské

Jan Neruda
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Česká klasika – K. Čapek – Povídky z druhé kapsy


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Česká klasika – K. Čapek – Povídky z jedné kapsy


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Deník špatné matky


FRAGMENT   |   2006   Ohodnoťte


Štěstí na dosah


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Úžasný deník – Tom Gates – Naprosto fantastický (skoro ve..)


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


50 odstínů vášně


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Zakázaná přitažlivost


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Myška Peliška a myška Dobříška


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Česká klasika – Výběr z české poezie


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Hledá se autor bestselleru 2015 – Sci-fi a fantasy příběhy [E-KNIHA]

L. Hlavinková, M. Dvořáková, L. Svozilová, J. Kolda, J. Švejnoha
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Vyčůránci – Magický křeček [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte