Rychlé šípy ve Stínadlech

Jaroslav Foglar
Nakladatelství Olympia, s.r.o.   |   0

Legendární klub - pětici skvělých kluků v čele s Mirkem Dušínem - znají mladí i starší čtenáři dobrodružných příběhů Jaroslava Foglara. Komiks Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří je nakreslen podle slavných knižních předloh a zavádí čtenáře do tajemných zákoutí starobylé městské čtvrti s tajuplnými uličkami, temnými dvory, odlehlými uličkami a podzemními chodbami. Neuvěřitelné příběhy Rychlých šípů jsou plné dramatických zážitků spojených s pátráním po záhadném talismanu - ježkovi v kleci, ukrývajícím plány k vynálezu dávno mrtvého učně - Jana Tleskače. Proti Rychlým šípům stojí tajemné bratrstvo Vontů. A právě odvážné výpravy Rychlých šípů do Stínadel a jejich střety s Vonty jsou základem celého příběhu.

  Ohodnoťte

Dášeňka čili Život štěněte

Karel Čapek
EUROMEDIA GROUP, k.s.   |   2009

Jedna z nejoblíbenějších českých dětských knížek vznikla v třicátých letech dvacátého století. Karel Čapek, který ji pro děti "napsal a zakusil", si pořídil do domu na Vinohradech i psa – nejprve airedala a pak drsnosrstého teriéra Iris, mámu Dášeňky. Tahle krásná knížka kromě Života štěněte obsahuje i další psí příběhy: Jak se fotografuje štěně, Pohádky pro Dášeňku, O psích zvycích nebo třeba O lidech. Půvabné vyprávění i obrázky budou provázet vaše děti po celý život; jednou s nimi seznámí zase svoje děti.

  Ohodnoťte

Nevinné šílenství

Ivana Ondriová
Baronet a. s.   |   2012 2/520.png

Katka je pevně rozhodnutá začít s novou spolužačkou, krásnou a živočišnou Ester, svobodný život v Prešově. Láká ji přítelčina nespoutanost a všeobecná oblíbenost, díky které se i ona mění na žádanou ženu plnou energie. Ester má však dvě tváře. Tu druhou tajemnou a nepředvídatelnou, poznamenanou psychickými problémy. Vše vyvrcholí, když se Katka zamiluje do Tomáše a přátelství s Ester odsouvá na druhou kolej. V té chvíli odkrývá nemocnou mysl přítelkyně, která se podepíše pod nejednu tragickou událost.

  Ohodnoťte

Růže pro Markétu aneb Večírky revolucionářů

Michal Viewegh
Větrné mlýny   |   2004

Vůbec poprvé má čtenářská veřejnost možnost poznat Michala Viewegha, patrně nejpopulárnějšího současného českého prozaika, v odlišné roli - totiž jako autora divadelní hry. Spisovatelovi početní příznivci, každoročně netrpělivě očekávající jeho novou knihu, ovšem ani tentokrát nepřijdou o typicky "vieweghovskou" ironii, zručně vystavěné dialogy, drobné, leč pravdivé psychologické postřehy a v neposlední řadě ani o jeho tradiční schopnost empatie. Hra RÚŽE PRO MARKÉTU ANEB VEČÍRKY REVOLUCIONÁŘŮ je tragikomickým příběhem několika pedagogů a studentů pražské filozofické fakulty, odehrávající se za bouřlivých revolučních dnů na sklonku roku 1989 – a zároveň i nenápadnou moralitou, jaksi neplánovaně přesahující do našich dnešních dnů...

  Ohodnoťte

Královna v nesnázích

Miloš Toman
Albatros   |   2011

William C. Thomson je mladý muž, jemuž do stoprocentního gentlemana něco málo schází, či spíše přebývá. Disponuje totiž schopnostmi, o něž zpočátku ani moc nestojí. Umět procházet zdí, být neviditelný či rozumět cizím jazykům, to se mu zdá být pro člověka jeho postavení nevhodné. Čím hlouběji se však zaplétá do podivuhodných příběhů, tím více si uvědomuje, že bez těchto dovedností by jen těžko obstál. Zvláště když se zčistajasna ocitne v neznámé zemi, kde čas i prostor fungují trochu jinak. Nejde o nic menšího, než o záchranu království před mocichtivým lordem. Našemu hrdinovi zdatně sekunduje zelená myš, podivuhodný tvor nadaný nejen schopností mluvit, ale také bystrým mozkem. Magie se do děje vměšuje jen zřídka, takže více záleží na důvtipu.

  Ohodnoťte

Kopistnaté prsty

Hana Prošková
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.   |   2014 4/540.png

Kniha Kopistnaté prsty patří k vrcholným dílům jedné z předních autorek české detektivní literatury. V prvním příběhu je hlavní postavou malíř Horác, jenž se snaží vysvětlit smrt muže, s nímž se kdysi setkal.

  Ohodnoťte

Krakatit / Továrna na absolutno

Karel Čapek
Omega   |   2013 2/520.png

Krakatit a Továrna na absolutno patří k vrcholným vědeckofantastickým dílům Karla Čapka. Ačkoliv obě napsal na počátku dvacátých let minulého století i pro dnešního čtenáře je jejich odkaz a jazyk dokonale srozumitelný. V Krakatitu se mnoho let před vynálezem a vyzkoušením atomové bomby autor zamýšlí nad odpovědností vědce za objev schopný zničit svět. V antiutopickém románu Továrna na absolutno, který původně vycházel jako fejetony na pokračování, se Karel Čapek snaží čtenáře varovat před extrémy a fanatismem - což je velmi aktuální téma i v dnešní době.

  Ohodnoťte

Lichožrouti /2.vyd./

Pavel Šrut
Paseka   |   2012 1/510.png

Kniha desetiletí pro děti podle ankety sdružení Litera. Je to nejobratnější lupič všech dob a dosud nikdy nebyl dopaden. Možná i vám se včera nebo právě v této chvíli ztratila ponožka. Kdo za to může? Lichožrout! Záhadný tvor, který žere ponožky a z párů dělá licháče. Do jejich tajemného světa pronikla autorská a ilustrátorská dvojice Pavel Šrut – Galina Miklínová a vynořila se s napínavým a vtipným příběhem jedné lichožroutí rodinky, starého mládence pana Vavřince a malého nešiky lichožrouta Hihlíka.

  Ohodnoťte

Opráski sčeskí historje

jaz
GRADA Publishing, a.s.   |   2013 3/530.png

Znáte skutečné příběhy Cylira a Metojeda, Fridexe Falcskiho, Zmikunda Lucembruskiho nebo Dementa Kutwalda? Víte, jak se skutečně staly významné události historie českých zemí? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORIE vám dokáží, že ne! A pokud se vám to nelíbí, tak SE STIM SMIŘte! Oblíbený internetový komiks vychází v knižní podobě. Padesát nejoblíbenějších stripů a ještě něco navíc.

  Ohodnoťte

Opráski sčeskí historje – specjál - Zmikund vs. Huz – paralenní žitovopisi

jaz
GRADA Publishing, a.s.   |   2015 3/530.png

Opráskový specjál k výročí upálení mistra Jana Husa přináší nová fakta a neznámé skutečnosti ze života nejen této významné osobnosti. Můžete se těšit na paralelní životopisy mistra Jana a Zikmunda Lucemburského a pikantní historická fakta ze života Karla IV. i jeho synů. Vědci z Histrickího ústafu vám předkládají historické novinky, jak je ještě neznáte. Prostě všechno je jinak. SE STIM SMIŘ!

  Ohodnoťte

Další báječný rok

Michal Viewegh
Druhé město   |   2011

Další báječný rok Další báječný rok Po pětiletém odstupu se nejpopulárnější český spisovatel Michal Viewegh opět vrátil k žánru deníku. Na otázku Proč znovu deník? výmluvně uvádí: „Za prvé doufám, že kromě nevyhnutelných banalit obsahují moje deníky i nějakou tu nebanální myšlenku, pravdivý postřeh, vtip, slovní hříčku, zajímavou situaci, autentický cit, otevřené doznání, nevšední setkání, veselou historku a tak dále. Za druhé: i já coby náruživý čtenář rád čtu deníky spisovatelů; kdyby vyšel v českém překladu například deník nejprodávanějšího současného španělského nebo norského spisovatele, rozhodně bych si ho přečetl. A do třetice: i kdyby nakrásně můj život banální byl, nemá snad čtenář právo mé deníky ignorovat?“ Další báječný rok je zajímavou osobní kronikou roku 2010, přinášející nebývale detailní portrét nejznámějšího tuzemského autora.

  Ohodnoťte

Obyčejný život

Karel Čapek
LEDA spol. s r. o.   |   2010

KAREL ČAPEK se stal světoznámým díky svému dramatu R.U.R., mnozí jej tedy považovali především za dramatika či za autora scifi. Brzy nato se předvedl i jako vynikající autor cestopisů a fejetonista, který vynikal vtipem a pozorovatelským nadáním vidět nevšední stránku všedních věcí. Koncem dvacátých let minulého století si získal čtenářskou přízeň svými dvěma sbírkami mistrných krátkých próz Povídky z první kapsy a Povídky z druhé kapsy. Jeho dílo však vyvrcholilo ve třech románových prózách – třetí z nich byl právě Obyčejný život. Jeho hrdinou je železniční úředník, který se na sklonku svého života pokusí popsat běh svého obyčejného života. Když jej vypoví, začne však sám se svým pohledem vést stále vášnivější spor o to, kdo vlastně byl, jaký život skutečně žil. Postupně nachází v sobě jakoby přehlížené motivy svých činů, jakési skryté osoby, které se zdají z rámce obyčejného života vybočovat. Každý lidský život, i ten zdánlivě nejobyčejnější, dokazuje Čapek, je ve skutečnosti bohatý a složitý, všichni žijeme jen jednu ze svých možností. Ale i ty neuskutečněné možnosti nám pomáhají porozumět druhým lidem a chápat jejich životy. Obyčejný život patří k nejpozoruhodnějším dílům nejen Čapkovy, ale celé naší moderní prózy.

  Ohodnoťte

Vratné lahve

Zdeněk Svěrák
FRAGMENT   |   2007 5/550.png

Držíte v rukou těsto, z něhož byl uhněten film. Nahlédněte do tvůrčí kuchyně Vratných lahví, dalšího značkového díla otce a syna Svěrákových. Ostatně kdo jiný vypoví obsah filmu lépe, než sám autor scénáře... "Vratné lahve jsem nemohl napsat zamlada. Musel jsem si počkat, až se mě dotkne stáří. Je to příběh o mužském, který nechce do důchodu ani pracovního ani milostného. A má s tím starosti. Z těchto starostí jsem se pokusil upéci předlohu pro filmovou komedii, které se říká hořká". Zdeněk Svěrák

  Ohodnoťte

50 odstínů vášně [E-KNIHA]

Laura Elias
FRAGMENT   |   2013

Vrhněte se do milostných dobrodružství dvou lidí, kterým slovo "stereotyp" vůbec nic neříká. Deník, ze kterého sálá horoucí žár, ale i jde mráz po zádech, přečtete jedním - zatajeným - dechem. Nechte se svádět a svádějte! Vášeň, vzrušení a inspirace pro romantiky i odvážnější jedince...

  Ohodnoťte

Alexandre Dumas – Hrabě Monte Christo [E-KNIHA]

Václav Dušek
FRAGMENT   |   2012

Strhující příběh pomsty Edmonda Dantese od jeho útěku z vězení v hrozivé pevnosti na ostrově If až po dokonalý, rafinovaný plán, jak po mnoha letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest.

  Ohodnoťte

Matematika v kostce pro SŠ


FRAGMENT   |   2007

Neváhejte a pořiďte si přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice matematiky pro střední školy nyní v novém praktickém formátu. Učebnice přehledmě shrnuje veškeré učivo matematiky probírané na středních školách a je nejen výbornou učební pomůckou pro každého studenta SŠ, ale také přípraví k přijímacím zkouškám na vysokou školu. Učebnice je doplněna příklady a testy k procvičení učiva.

  Ohodnoťte

Andrea Kane – Napsáno krví [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Během své práce se bývalá agentka FBI Sloane Burbanková mnohokrát ocitla v ohrožení života. Tentokrát ale nebezpečí číhá tam, kde by ho nečekala – za dveřmi luxusního bytu jejích rodičů. Matku někdo brutálně napadl a vše nasvědčuje tomu, že nešlo jenom o vloupání. Co má otec Sloane společného s chladnokrevným gangsterem? Jaké tajemství se skrývá v historii rodiny Burbankových?

  Ohodnoťte

Andrea Kane – Zvrácené myšlenky [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Agentka FBI Sloane Burbanková je mimo aktivní službu. Když se ale dozví o zmizení své kamarádky z dětství, chce se okamžitě zapojit do pátrání. Vedením případu je pověřen Derek Parker – bývalý přítel Sloane, se kterým se nerozešli v dobrém. Dochází k dalším únosům, některé ženy jsou následně brutálně zavražděny. Sloane a Dereka nakonec zavedou všechny stopy k jedinému deviantnímu pachateli. Kdo bude jeho další obětí?

  Ohodnoťte

Brett Hoffmann – Nebezpečný kontrakt [E-KNIHA]

Brett Hoffmann
FRAGMENT   |   2013

Zapomenutá složka. Žena na útěku. Tajemství, která mohou zmařit důležitý obchod. Stella Sartori, konzultantka z Wall Street, je ve svém oboru velmi dobrá. Tak dobrá, že při rutinním posouzení jedné obchodní společnosti nemůže přehlédnout náhodnou poznámku, která ji dovede ke starému kontraktu ve firemním archivu. Za několik hodin se v ohrožení života ocitá na útěku, přičemž záhadnou složku i s jejím zašifrovaným obsahem má stále u sebe. Její krajan z Austrálie, Jack Rogers, je vyslán ke klientovi, aby minimalizoval škody, ale když najde Stelliny poznámky, zjistí, že narazila na ničivé tajemství. Pochopí, že je životně důležité, aby ji našel dřív něž kdokoli jiný. Jack i Stella vytrvale prchají po celých Spojených státech a postupně rozplétají šokující pravdu o čtyřicet let starém případu korupce a vražd, který vrcholí obrovským tajemstvím. Pokud se jim podaří prokázat, že jejich podezření je pravdivé, přežijí. Ale dokud mají kontrakt v rukou, hrozí jim, že je minulost zlikviduje.

  Ohodnoťte

Brett Hoffmann – Závod se smrtí [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Konzultanti z Wall Street Stella Sartori a Jack Rogers jsou vysláni do Milána, aby prověřili finanční ztráty jedné z nejvlivnějších rodin. Dědic celého impéria zemřel při záhadné explozi letadla, od té doby peníze z jejich konta mizí. Brzy se ukáže, že nepůjde o obyčejnou finanční analýzu. Stella a Jack jsou v nebezpečí života. Proč musel zemřít novinář, který pořídil záznam výbuchu? Kdo odposlouchává telefonáty? Byla smrt člena rodiny Aretinů tragická nehoda, nebo chladnokrevná vražda? Začíná hra o život a neúspěch znamená jistou smrt...

  Ohodnoťte

Cesta ohněm a jiné povídky [E-KNIHA]

Jiří Drašar
FRAGMENT   |   2012

Jeden z vítězů soutěže Hledá se autor bestselleru přichází se svou první knihou povídek! Příběhy a postavy, které jsou obyčejné jen zdánlivě, vás pohladí po duši a možná vám budou i trochu povědomé.

  Ohodnoťte

CITÁTY a paradoxy [E-KNIHA]

Michal Ptáček
FRAGMENT   |   2013

E-kniha přináší více než dva tisíce citátů, které svým textem nebo vyzněním vyjadřují paradoxy. "Běžné" citáty mohou být mravoučné, neobjevné, popisné, obecné…, zkrátka nudné, paradoxní citáty jsou zábavné právě svým protikladným charakterem. Nehloubejme nad tím, zdali jsou předkládané citáty-paradoxy pravdivé, rozumné, uvěřitelné, či zda se s nimi můžeme nebo chceme ztotožnit - ony jsou především paradoxní, tudíž ze své podstaty někdy i tak trochu mimo realitu. Tato kniha si klade za cíl své čtenáře především pobavit a k tomu jistě přispějí i skvělé ilustrace Pavla Kantorka.

  Ohodnoťte

Hledá se autor bestselleru - Povídky 2011 [E-KNIHA]

Doležal Petr, Drašar Jiří, Prasličková Tereza, Mazáč Antonín, Lucie Verrall
FRAGMENT   |   2012

Literární soutěž Hledá se autor bestselleru, určená dosud nepublikovaným autorům, zaznamenala nebývalý ohlas. Do prvního ročníku přišlo přes čtyři sta povídek, na jejichž hodnocení se podílela odborná porota i široká veřejnost, a výsledek - sborník pěti vítězných povídek - nyní držíte v ruce. "Poslední cesta" Jiřího Drašara vás přesvědčí, že láska kvete na každém místě a v každém věku. V humoristické povídce "Den, kdy se Vidímová svlékla" se s Lucií Verrall vrátíte do školních škamen. "Kód" Antonína Mazáče vám ukáže, že i lupiči musejí cestou za objektem svého zájmu překonat nečekané nástrahy. V "Prokletí" Petra Doležala zakusíte utrpení člověka pronásledovaného totalitním režimem. A konečně "Návrat" Terezy Prasličkové vám přiblíží nesnáze, s nimiž se musí vypořádat propuštěná trestankyně.

  Ohodnoťte

Ivan Mládek – Fejetony [E-KNIHA]

Ivan Mládek
FRAGMENT   |   2011

Humor Ivana Mládka! Soubor 52 vtipných fejetonů na nejrůznější témata každodenního života určitě nezklame žádného fanouška suchého humoru Ivana Mládka. Špatná hygiena má svá plus, Sedící mladí stojícím starým prospívají, Neskutečné přednosti mužské impotence nebo Výhody silnic v dezolátním stavu, to je jen malá ukázka z obsahu knihy. Chcete vědět víc? Pak neváhejte a začtěte se!

  Ohodnoťte

Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY [E-KNIHA]

Michal Vaněček
FRAGMENT   |   2013

Soubor humorných neOBYČEJNÝCH povídek ze života. Tato kniha potěší každého čtenáře se smyslem pro humor. Dozvíte se nejen jaké to je vézt ve zcela novém autě kůrovce pro svého tchána, ale také jestli se dá zbohatnout z výkupu šneků, proč pes rozdělil vesnici a řadu dalších úsměvných příběhů. Kniha obsahuje neopakovatelné ilustrace známého kreslíře Pavla Kantorka.

  Ohodnoťte

James Hayman – Mráz [E-KNIHA]

James Hayman
FRAGMENT   |   2013

Atraktivní a ctižádostivá právnička se chce stát partnerkou v prestižní advokátní firmě v Nové Anglii. Jedné mrazivé noci je však její mrtvé tělo nalezeno v kufru auta nahé a na kost zmrzlé. Případ přebírá detektiv z oddělení vražd Michael McCabe. Kdo by mohl chtít ublížit krásné a inteligentní ženě? Ve chvíli, kdy zmizí i jediná svědkyně zločinu, začínají na povrch vyplouvat okolnosti ze života zavražděné právničky. Podaří se detektivovi včas odhalit vraha a vyřešit případ? Proč musela zmizet svědkyně?

  Ohodnoťte

James Hayman – Řez [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013

Detektiv Michael McCabe chce svou malou dceru vychovávat daleko od násilného prostředí velkoměsta. V klidném Portlandu ale čeká zkušeného policistu šok. Během vyšetřování se už setkal s hroznými věcmi, ale místní vrah je pro kriminalisty jako noční můra. Dívce, která je nalezena mrtvá na skládce, někdo s chirurgickou precizností vyřízl srdce. Ve stejný den, kdy je objeveno tělo, zmizí další mladá žena. McCabe je přesvědčený, že za oběma zločiny je jeden člověk. Co odhalí pátrání, jehož stopy vedou až do místní smetánky? Kdo se skrývá za tváří zkušeného zabijáka? Začíná závod s časem, ve hře je život unesené ženy...

  Ohodnoťte

KalendaMeron [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011

"Tak o co?"... A sázka je na světě! 10 milionů je pěkná suma, která stojí za trochu snažení. Co myslíte? Dva kamarádi už nejsou nejmladší, ale chuť do života rozhodně neztratili. Budou ale úspěšní "při lovu" žen podle kalendáře? Je vůbec možné prožít sexuální noc s ženami všech jmen? Kdo to zvládne, vyhrává! Kde ale najít nositelku jména Hromnice nebo Zoe?

  Ohodnoťte

Karel Čapek – Hovory s T. G. Masarykem [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012

Mimořádně ceněné dílo Karla Čapka vznikalo v letech 1928 - 1935 na základě rozhovorů s prvním československým prezidentem T. G. Masarykem. Spis vypovídá o prezidentově životě od dětství po jeho vstup do vysoké politiky; seznámí nás s Masarykovým pohledem na svět, s jeho ideály demokracie a humanismu a jeho politickými, náboženskými a filosofickými názory.

  Ohodnoťte

Karel Čapek – Krakatit [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Karel Čapek – Povídky z druhé kapsy [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Karel Čapek – Povídky z jedné kapsy [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Karel Čapek – Válka s Mloky [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – POVÍDKY + NOVÉ POVÍDKY (dárkové balení)


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Jiří Kajínek – Můj život bez mříží [E-KNIHA]

Jiří Kajínek
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Josef Laufer – Roura od kamen a jiné povídky [E-KNIHA]

Josef Laufer
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Václav Klaus – Chtěli jsme víc než supermarkety [E-KNIHA]

Václav Klaus
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Detektiv Michael Crow – Klauni [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


L. N. Tolstoj – Anna Karenina [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


MUDr. Jan Cimický – Psychotesty a desatera na každý den [E-KNIHA]

Jan Cimický
FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


MUDr. Jan Cimický – životní zpověď i osudová setkání [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Čistá krev [E-KNIHA]

Nancy Gideon
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Pod vlivem úplňku [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nancy Martin – Diamanty nosí smrt [E-KNIHA]

Nancy Martin
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nancy Martin – Jak zabít milionáře [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nebezpečná láska [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Nepřítel mého nepřítele [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


O vztazích s humorem – Hledá se autor bestselleru 2012 [E-KNIHA]

Pavel Hewlit, Nikola Najbrová, Markéta Skrbková, Lenka Neterdová, Tomáš Kadleček
FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Obchod se štěstím [E-KNIHA]

Irina Semina
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Ondřej Hejma - Americký blues [E-KNIHA]

Ondřej Hejma
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Potkala jsem Sicílii [E-KNIHA]

Marie Třešňáková, Jaroslav Dušek, Lisa McMann
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Ryba mimo vodu – jak Amík plavat mezi Čecha [E-KNIHA]

Davis Jon
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Nejlepší povídky – Hledá se autor bestselleru 2014 [E-KNIHA]

Ondřej Syrový, Petra Kupská, Lucie Matějíčková, Petra Kůtová, Michaela Mlíčková
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Tomio Okamura – Umění vládnout [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Tomio Okamura – Umění žít [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Pekáč buchet [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Victor Hugo – Bídníci [E-KNIHA]

Dušek Václav
FRAGMENT   |   2012   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – NOVÉ POVÍDKY [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Žoužel a jiné povídky [E-KNIHA]

Pavel Kantorek
FRAGMENT   |   2011   Ohodnoťte


7 dní hříchů [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Andrea Kane – Temné lži [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Andrea Kane – Odložený případ [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Volání krve [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Nancy Gideon – Krvavý měsíc [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Česká klasika – Výběr z české poezie [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


T.M.A. [E-KNIHA]

Martin Němec, Juraj Herz
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – POVÍDKY [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Vila na Sadové [E-KNIHA]

Richard Sklář
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Tomio Okamura – Umění přímé demokracie [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Mého manžela nezastřelil Kajínek [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Ctitelé katastrof a Hitlerova tužka [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2010   Ohodnoťte


S hlavou v oblacích (pejru) [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


Pohádky psané životem – Hledá se autor bestselleru 2013 [E-KNIHA]

Řezníček Tomáš, Kristlová Dana
FRAGMENT   |   2013   Ohodnoťte


James Grippando – Svědomí [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


The Big Miss – Můj žák Tiger Woods [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Jiří Weigl – Bez iluzí o světě kolem nás [E-KNIHA]

Jiří Weigl
FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Na druhý břeh [E-KNIHA]

Jaroslav Večerníček
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Život byl pes [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Vratné lahve [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Zakázaná přitažlivost [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Zdeněk Svěrák – Po strništi bos [E-KNIHA]


FRAGMENT   |   2014   Ohodnoťte


Hledá se autor bestselleru 2015 – Sci-fi a fantasy příběhy [E-KNIHA]

L. Hlavinková, M. Dvořáková, L. Svozilová, J. Kolda, J. Švejnoha
FRAGMENT   |   2015   Ohodnoťte


Husitská epopej III - Za časů císaře Zikmunda

Vlastimil Vondruška
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.   |   2015   Ohodnoťte